کرکره برقی در خمینی شهر

 

کرکره برقی در خمینی شهر قبل از هرچیزی شما را با کرکره برقی در خمینی شهر آشنا کنیم . خمینی شهر از جمله شهرهای استان اصفهان است که در آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، با جمعیتی حدود ۳۱۰ هزار نفر در ۱۷۵ کیلومتر مربع، پس از تهران دومین شهر متراکم ایران شناخته شده است. شاید علت این تراکم، فاصله نزدیک خمینی شهر با اصفهان باشد که باعث می‌شود ساکنان اطراف اصفهان بتوانند با نرخی پایین‌تر برای هزینه‌های زندگی، در‌آمدی نزدیک به داخل شهر اصفهان داشته باشند.ما در کنار شما هستیم تا کرکره برقی در خمینی شهر را با قیمت عالی به فروش برسونیم.

خمینی شهر از شهرهای استان اصفهان است که پیش از انقلاب سال ۵۷، با نام همایون شهر و پیش از آن با نام سِدِه ( سه ده یا سه دژ) و ماربین شناخته می‌شده است. این شهر از شمال به برخوار و میمه، از شمال غربی و غرب به شهرستان نجف آباد، از شرق و شمال شرقی به شهرستان اصفهان و از جنوب به شهر درچه محدود می‌شود. نواحی شمال و شمال غرب این شهر را کوه‌های محمود آباد و سرچاه و کوه صالح و نواحی جنوبی آن را دشت همواری پوشانده است. شاخه هایی از زاینده رود به صورت مادی و کانال از این شهر می‌گذرد. همچنین تا کنون ۷ قنات، حدود ۱۰۰ حلقه چاه عمیق و حدود ۵۰ حلقه چاه نیمه عمیق در این شهر حفر شده است.

کرکره برقی در خیمینی شهر 

بیوگرافی شهر خمینی شهر

شهر خمینی شهر با مساحت برابر ۱۷۵ کیلومتر مربع، در منطقهٔ بلوک ماربین و در شمال غربی اصفهان در کنار اصفهان واقع شده و از شمال به شهرستان شاهین شهر و میمه، از شرق و شمال شرقی به شهرستان اصفهان، شمال غربی و غرب به شهرستان نجف آباد و از جنوب به مرزهای قانونی شهر اصفهان و شهرستان فلاورجان محدود می‌شود. نواحی شمال و شمال غربی آن را کوه‌های محمودآباد با ۲۴۷۳ متر و سرچاه ۲۲۵۰ متر و کوه صالح یا صلا با ۲۵۱۱ متر فرا گرفته و نواحی جنوبی و خاوری آن را دشت همواری پوشانده‌است. در شمال شهر ارتفاعات سید محمد و پلارت با ارتفاع ۲۴۵۰ متر (محمودآباد)، زیبایی خاصی به منطقه داده‌است. ارتفاع شهرستان از سطح دریا، حدود ۱۵۹۵ متر و به قولی ۱۶۰۲ متر است؛ بنابراین، ۱۸ متر از اصفهان مرتفع تر می‌باشد.

 

کرکره برقی در خمینی شهر

خمینی شهر از لحاظ بافت

در حال حاضر، از نظر بافت شهری این شهرستان به دو قسمت بافت کهنه و نو تقسیم می‌شود. بافت نوی این شهرستان پس از انقلاب اسلامی ایران آغاز و در حال گسترش است. شهرک اقماری منظریه نیز از نوع همین بافت است. بافت کهنه خمینی شهر از جنوب این شهر تا بافت نوی شهری ادامه دارد. در این بافت ساختمان‌های کهن و بعضی از ساختمان‌های جدید وجود دارند.

چرا کرکره برقی در خمینی شهر

 

کرکره برقی خمینی شهر

اگر مکانی که قصد دارید درب ببنید برایتان اهمیت دارد و امنیت آن از الویت برایتان برخوردار است پیشنهاد میکنم کرکره برقی های ما را در خمینی‌شهر خریداری کنید .. اصفهان کرکره

مزیت‌های ما تنوع در رنگ‌آمیزی می‌باشد کرکره برقی خمینی شهر

نمونه کرکره نصب شده در خمینی شهر

کرکره برقی در سایر استان ها

https://esfahankerkereh.ir/dasht-white-electric-shutter-sells-all-kinds-of-steel-and-aluminum-blades-in-the-city/

2 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed