تخصصی‌ترین مرکز فروش کرکره‌ برقی در چلگرد

در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از نمایندکی های معتبر فروش کرکره برقی در چلگرد آشنا کنیم.اما قبل از آن، خالی از لطف نیست اندکی از شهر  چلگرد، پایتخت برفی ایران بدانیم. در ادامه این مبحث جذاب و خواندنی، با ما همراه باشید.

چلگرد مرکز شهرستان کوهرنگ در استان چهارمحال و بختیاری است. این شهر به پایتخت برفی ایران شهرت دارد و سرچشمه رودخانه‌های کارون و زاینده‌رود از ارتفاعات زردکوه می‌باشد. مردم چلگرد از ایل بختیاری و بابادی و دورکی هستند.

پیشنهاد میکنیم کرکره در شهر کرد

کرکره برقی در چلگرد

موقعیت جغرافیایی

چلگرد در ۸۵ کیلومتری غرب شهرکرد واقع می‌باشد. این شهر در ارتفاع حدود ۴۸۰‘۲ متری و در بین رشته‌کوه‌های زاگرس و در کنار تونل اول و دوم کوهرنگ قرار گرفته‌است.

جمعیت

بر پایه سرشماری نفوس و مسکن در سال ۱۳۹۵، جمعیت شهر چلگرد ۲۹۸۹ نفر بوده‌است.

آب و هوا

آب و هوای این شهر، به سبب قرار گرفتن در دامنه‌های زردکوه، سرد و کوهستانی است.

پیست اسکی چلگرد

کرکره برقی در چلگرد

چلگرد آب و هوایی سرد و کوهستانی دارد. پیست اسکی چلگرد، دومین پیست اسکی ساخته شده در ایران می‌باشد که از دیر باز پذیرای اسکی بازان زیادی بوده‌است، این پیست مجهز به سیستم‌های بالابرنده است. پیست اسکی چلگرد در سال ۱۳۵۴ در مجاورت تونل اول کوهرنگ و بخش شرقی کوه کارکنان تأسیس شد و با بارش برف در آذر ماه پذیرای بسیاری از علاقه مندان قرار می‌گیرد طول این پیست ۸۰۰متر و شیب آن به ۲۰ درصد می رسد از ویژگی‌های پیست چلگرد دستگاه‌های بالابر ویژه آقایان و بانوان همچنین یک دستگاه بالابر آموزشی به طول ۲۰۰متراست. از خصوصیات دیگر آن سه محوطه مجزا است که برای آقایان و بانوان و خانواده‌ها در نظر گرفته شده‌است و به همین دلیل ورزشکاران به راحتی در این مکان مشغول اسکی بازی می‌شوند. در صورت بارش برف به ارتفاع یک متر، این پیست در روزهای پنجشنبه و جمعه مورد استقبال حدود ده هزار نفر عموماً از استان چهارمحال وبختیاری و اصفهان قرار می‌گیرد.

اگر ساکن چلگرد هستید و به درب کرکره برقی برای ساختمان خود نیازمندید.

جهت خرید کرکره برقی در چلگرد با واحد فروش اصفهان کرکره 09139365957   تماس بگیرید.

درب برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed