قبل از هر چیزی : ما تولید کننده انواع کاور موتور های ساید هستیم که به صورت سبک و سنگین به فروش می رسد برای اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل نمایید

 

09137308975

کاورموتورسایدچیست؟

ورق آهنی است که برای حفاظت موتورساید طراحی شده که از سرقت و بارندگی در امان باشد که ما در ادامه به روش تولید و کیفیت آن می پردازیم نکته : تردید نکنید که کاور های ما از لحاظ قیمت نسبت به بقیه همکاران بصرفه است چون ما تولیدکننده انواع کاور موتور ساید هستیم .

نکته بعدی : کاورهای موتور ساید از لحاظ ابعاد با همدیگر هیچ تفاوتی ندارند تنها تفاوتی که می‌شود از آن صحبت کرد ضخامت ورقه است که در ضخامت 30 40 50 80 تهیه میشود

 

 

 

 

ضخامت ورقه از لحاظ عددی که ۳۰- ۴۰-۵۰-۸۰ تفکیک می‌شود هرچه ضخامت ورقه بیشتر باشد استقامت قیمت و وزن آن بیشتر می‌شود که این تفاوت در عملکرد کاور موتور ساید تاثیر می‌گذارد .

 

ابعاد کاور موتور ساید

به طور کلی ابعاد ۱۴در ۲۲ به ارتفاع ۵۰ سانتی متر بریده می‌شود

نحوه تولید کاور موتور ساید ورق در ابعاده ۵ متری تهیه می‌شود که در مرحله برشکاری و ابعاد آن بریم و در مرحله پرسکاری یک سوراخ به صورت مربعی ای زنجیر موتورساید ایجاد می‌کنیم مرحله بعد خط زنی می‌باشد  با شابلون علامت گذاری می‌شود و خم میخورد و در مرحله آخر نقطه زنی می‌شود که توسط دستگاه جوش جوش می‌خورد و رنگ و رنگ آمیزی میشودویرایش شده.

 

نکته ؛ی ک کلاهک یا همان سایبان برای کاور موتور ساید تهیه می‌شود .

کاور موتور ساید

کاور موتور ساید

تیغه‌های کرکره برقی از لحاظ رول، به‌صورت رول داخل یا رول بیرون نصب می‌شوند. همان‌طور که قبلاً اشاره شد، زمانی که کرکره برقی از لحاظ رول به سمت بیرون باشد، به دلایل امنیتی از موتور توبلار استفاده می‌شود. ولی درصورتی‌که از موتور ساید استفاده شود، ازآنجاکه بیرون درب قرار می‌گیرد، از لحاظ امنیتی کاوری از جنس ورق آلومینیوم بر روی آن نصب می‌کنند  تا از دسترس سارقین در امان باشد. همچنین در زمان بارش باران و یا ایجاد گردوخاک از موتور محافظت کند. معمولاً کاورها یک دریچه برای دسترسی به زنجیر خلاص کن دارند تا در زمان قطع برق به زنجیر دسترسی داشته باشند. امروزه کاورهای موتور ساید با قیمت‌های متنوعی در بازار وجود دارد. هر چه ضخامت ورق آلومینیومی بیشتر شود، قیمت آن هم افزایش میابد. بااین‌حال درصورتی‌که قصد استفاده از کاور موتور ساید را دارید، پیشنهاد می‌شود از کاورهای سنگین استفاده کنید، چرا که کاورهای خیلی سبک بیشتر نقش تزئینی دارند تا اینکه بخواهد جلوی سارقین را بگیرد. متأسفانه به دلیل وجود بازار رقابتی وزن کاورها به‌شدت کاهش‌یافته و استفاده چندانی برای این نوع کاورها وجود ندارد.

خرید کاور موتور ساید

چشمی

یکی دیگر از یراق‌آلاتی که به همراه موتور بر روی درب برقی می‌توانیم نصب کنیم، چشمی‌ها هستند. چشمی‌ها به‌صورت جفتی در بازار تولید می‌شوند. نحوه عملکرد چشمی‌ها بر اساس امواج مادون‌قرمز می‌باشد.

معمولاً پیشنهاد می‌شود زمانی که می‌خواهیم چشمی‌ها را نصب کنیم در ارتفاعات پایین درب باشد و ارتفاع از 60 سانتی‌متر بیشتر نشود. برای نصب چشمی‌ها، این دو چشمی باید دقیقاً روبه روی همدیگر نصب شوند تا امواج مادون‌قرمز این دو در یک راستا قرار گیرد.

زمانی که یک شیء یا شخصی از درب عبور کند و ارتباط بین این امواج را قطع کند، درصورتی‌که درب در حال بالا یا پایین‌رفتن باشد، حرکت درب را قطع می‌کند. به طور مثال درصورتی‌که ماشینی وارد پارکینگ شود و به‌صورت اشتباه دکمه پایین آمدن درب فشار داده شود و راننده متوجه این موضوع نشده باشد، هنگامی که ماشین از درب عبور کند، چشمی درب را متوقف می‌کند تا از حادثه‌های احتمالی جلوگیری شود. یا حتی کودکی که در زمان بسته‌شدن درب قصد داخل یا خارج‌شدن داشته باشد. یکی از دلایل انتخاب ارتفاع پایین هم می‌تواند همین موضوع باشد. چشمی‌ها امنیت درب‌های کرکره‌ای را بالا می‌برند.

برای نصب چشمی‌ها نیاز به مدار فرمانی است که نصب چشمی بر روی خود را ساپورت کند. معمولاً به این مدار فرمان‌ها، مدار فرمان فول می‌گویند. مدار فرمان‌های فول قابلیت نصب چشمی و فلشر را دارند. مدار فرمان‌های معمولی معمولاً نصب چشمی و فلشر بر روی خود را ساپورت نمی‌کنند. درصورتی‌که نصب چشمی یا فلشر را در آینده دارید، اطمینان حاصل کنید که مدار فرمان موتور شما قابلیت نصب این دو را ساپورت می‌کند.

فلشر

فلشر یا چراغ چشمک‌زن یکی دیگر از یراق‌آلات مورداستفاده برای مجموعه کرکره برقی می‌باشد. همان‌طور که در قسمت قبل گفته شد، برای نصب فلشر باید از مدار فرمان فول استفاده کرد. فلشر‌ها بر اساس نوع موتور انتخابی که AC یا DC باشد، ولتاژهای متفاوتی دارد. درصورتی‌که موتور DC باشد، باید از فلشر با ولتاژ  24 ولت و اگر موتور AC باشد، از 220  ولت استفاده کرد. درصورتی‌که فلشر 24 ولت را به موتور AC وصل کنیم، فلشر سریعاً می‌سوزد. عملکرد چراغ چشمک‌زن به این‌گونه است که زمانی که درب بالا یا پایین می‌شود، چراغ چشمک‌زن نقش هشداردهنده را دارد که درب در حال باز شدن یا بسته‌شدن است. به طور مثال هشدار به دیگران که فرضاً یک خودرو از این ساختمان در حال بیرون آمدن است. فلشرهایی که در بازار موجود هستند در دو نوع بی سیم و سیم دار تولید می‌شوند.