مصطفی نوروزی مدیرعامل تولید کننده تیغه فولادی و آلومینیوم

مهندس مصطفی نوروزی متولد 1365 در شهرستان ایذه می باشد , اگر بخواهم آنچه خودشان دوست دارند بنویسم ,میگویم در سالی که دیگو آرماندو مارادونا , با دست به تیم انگلیس گل زد , بدنیا اومدند و مطابق معمول اکثر خانواده ها ی دهه شصتی , که یک پسر بنام مصطفی و یک پسر بنام مجتبی دارند نام ایشان مصطفی نهاده شد

مصطفی نوروزی دانش آموخته رشته مهندسی مکانیک , گرایش ساخت و تولید بوده که فقط به آموختن علم و دانش بسنده نکرد و با بکارگیری تمام دانش  ,  تجربه , اراده و پشتکار طی 15 سال اخیر بالاخره در سال 1402 موفق به راه اندازی کارخانه تولید کرکرهای امنیتی اوکرگردید . این کارخانه با استفاده از طراحی های شخصه مصطفی نوروزی و همچنین کمک گرفتن از تکنولوژی های اروپا در شهرک صنعتی سفید دشت تاسیس گردید .

ایشان پس از توسعه و رشد کسب و کار خود حال شروع به فعالیت در زمینه مشاوره و راه اندازی کسب و کار  برای عموم هموطناش نموده است و با هدف کمک به اقتصاد و بازار کار در زمینه راه اندازی کسب و کار دربهای کرکره ای فعال می باشد .

بیوگرافی مصطفی نوروزی

مصطفی نوروزی متولد 1365 می باشد که در شهر ایذه متولد شده و پسر پاییزه می باشد و با پشت کاری که داشته توانسته شرکت انشان درب را که تولید کننده تیغه فولادی و آلومینیوم می باشد را تاسیس کند.

ما در بخش پایین وب سایت اصفهان کرکره یه سری عکس از مهندس مصطفی نوروزی به اشتراک گذاشته ایم .

 

_________________________________________________

_________________________________________________

مصطفی نوروزی

مصطفی نوروزی

 

مصطفی نوروزی و دخترش

 

مصطفی نوروزی تولد

 

مصطفی نوروزی درکارگاه

مصطفی نوروزی تولد
مصطفی نوروزی و دخترش

اطلاعات تماس مصطفی نوروزی

مدیر عامل شرکت تیغه فولادی در اصفهان میباشد

 

09135453152

در حال تاسیس یک کارخانه هست واقع در شهرکرد وی قصد دارد تیغه فولادی را مستقیم خود تولیدکند

تیغه فولادی

مصطفی نوروزی
مصطفی نوروزی و دخترش
مصطفی نوروزی تولد