کرکره برقی در زرین شهر

کرکره برقی در زرین شهر

  • قبل از شروع کرکره برقی در زرین شهر جالب از شهر زیبای زرین شهر بیشتر بدانیم. درادامه مطلب شما را کرکره برقی زرین شهر آشنا می کنیم

خطه زر خیز زرین شهر نگینی سبز بر پهنه استان اصفهان ، شهری جذاب و دوست داشتنی برساحل زاینده رود و در محاصره شالیزار، با بیش از هزارسال قدمت درپهنای تاریخ این مرزوبوم با داشتن استعدادهای فراوان در منطقه لنجان خوش درخشیده و ضمن حفظ سنتهای جامعه به خوبی مسیر رشد و توسعه را در پیش گرفته و در ردیف شهرهای توسعه یافته کشور قرارداشته و در عین حال پیشرفت و توسعه خود را مستلزم پیوند تکنولوژی و دستاوردهای فرهنگی ، دینی و انقلابی اصیل می داند . شهر زرین شهر با مساحتی بالغ بر 70 کیلومتر مربع و جمعیتی بالغ بر 65 هزار نفر به عنوان مرکز شهرستان صنعتی،کشاورزی لنجان  و یکی از شهرهای مهم استان اصفهان، در 32 کیلومتری شهر اصفهان واقع شده و از آب و هوایی خشک با فصول نا منظم برخوردار است . رودخانه ی زاینده رود از کنار آن عبور می کند و زیباترین سواحل این رودخانه را به خود اختصاص داده است.واقع شدن در مسیر جاده استراتژیک شمال – جنوب ایران (کنار گذر غرب ) این شهر را به چهارراهی پرتردد در نقطه مرکزی ایران تبدیل کرده که شمال ،جنوب، شرق و غرب رابه هم متصل میکند.

شهر زرین شهر بعنوان منطقه ای صنعتی و کشاورزی علی رغم تنوع قومیتی دارای مردمانی مذهبی، غیور ، شریف ، زحمت کش و مهمان نواز است این شهر با پیشینه ی تاریخی بالا دارای نقاط تاریخی ، گردشگری و تفریحی می باشد که مسجد جامع و مسجد صباحی که مربوط به سده پنجم هجری است از جمله آنها می باشد.

از جمله محصولات مهم این منطقه برنج لنجان است که در زرین شهر و شهرهای اطراف کشت می‌شود. برنج این منطقه بسیار خوش بو و خوش طعم است چنانچه عطر برنج لنجان را در هیچ نقطه ای از جهان نمی توان یافت. سایر محصولات این منطقه گندم، چغندر،صیفی جات و اقسام مرکبات است.

کرکره برقی در زرین شهر

پارک بزرگ ساحلی زرین شهر در حاشیه ی زاینده رود از جاذبه های دیدنی زرین شهر می باشد. این پارک که در منطقه ی جنوبی شهر و در حاشیه ی شمالی زاینده رود قراردارد با طول 1600 متر و از مساحتی معادل 200 هزار مترمربع برخوردار است. وجود دریاچه به وسعت 300 هزار مترمربع در این پارک که درجهت قایقرانی و پرورش ماهی مورد استفاده قرار گرفته است به طور محسوسی بر جاذبه و جمعیت پارک مذکور افزوده است.

چرا کرکره برقی در زرین شهر خریداری کنیم .

ما در خرید کرکره برقی زرین شهر یک مزیت عالی برای زرین شهری های عزیز بیان میکنیم که مهمترین عامل به حساب می آید … نزدیک بودن کارخونه آنلاین کرکره به زرین می باشد که در بخش تماس با ما آدرس درج شده … سفارش سریع و آماده سازی سریع بار یکی از مزیت های مهم ما  در کرکره برقی در زرین شهر می باشد .

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید